Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Vizualus šokio spektaklis ŽAIDIMAS BAIGTAS

2023/03/17 • 19:00 - 20:00

Apdovanotas Auksiniu Scenos Kryžiumi (Geriausias metų šokio darbas, 2016)
Apdovanotas Lietuvos šiuolaikinio šokio asociacijos (Įsimintiniausias metų choreografinis darbas, 2016)
Nominuotas Auksiniam Scenos Kryžiui (Geriausias metų šokėjas, 2016)

Spektaklio kelionių žemėlapis: Lietuva, Ukraina, Italija, Izraelis, Kinija, Vokietija, Bulgarija, Austrija, Sakartvelas, Pranzūcija, Pietų Korėja.

 

„Juokas juokais, bet mes – nemirtingi.” Julio Cortazar

Lankant vieno žymiausių XX a. argentiniečių rašytojo Julio Cortazaro kapą, laikomasi tradicijos palikti taurę vyno ir lapą popieriaus, kuriame nupieštas „klasių” žaidimas. Low Air komanda, įkvėpta šios tradicijos bei autoriaus žaidimo su vaizduote taisyklių, pristato novatorišką spektaklį, apjungiantį šokio ir vizualaus meno sritis.

Menininkai siūlo pasinerti į sapną, pažaisti su savo vaizduote ir nors kartą nebijoti pasilikti sapnuose. Performansas formuojamas kaip žaidimas su žiūrovu, įtraukiant jį į netikėtus sapno bei realybės susidūrimus. Viso spektaklio situacijos pasibaigia ties pabudimo momentu.

Publika nukeliama į konkrečias situacijas, kuriuose dominuojanti tema yra santykiai – tiek su kitais žmonėmis, tiek ir su pačiu savimi. Prasimanymai, subtilūs išgyvenimai persipina su sapno realybę ir tampa neatsiejamu vaizdo ir judesio elementu.

Vizualus šokio spektaklis „Žaidimas baigtas” imasi sapnų ir analizuoja, kaip juos galima būtų paaiškinti realiame gyvenime. Spektaklyje daug simbolių ir kodų, kuriuos, kartu su kūrybine komanda, bandys iššifruoti žiūrovai.

„Tai buvo nuostabu – tiek aistros, jautrumo, kūno virtuoziškumo, humoro ir ironijos. Tai tarsi mano sapnai apie Rene Magritte paveikslus, kompiuterinius žaidimus ir reivo vakarėlius viename. Kaip ir žadėta Julio Cortázaras, taip pat, buvo čia.” (Olia Zhuk, Dovzhenko Centro (Ukraina) kūrybos direktorė, 2017)

 

IDĖJA Lauryna Liepaitė, Airida Gudaitė, Laurynas Žakevičius | CHOREOGRAFAI, ATLIKĖJAI Airida Gudaitė, Laurynas Žakevičius | KOMPOZITORIUS, ATLIKĖJAS Adas Gecevičius | SCENOGRAFĖ, KOSTIUMŲ DAILININKĖ Lauryna Liepaitė | ŠVIESŲ DAILININKAS Povilas Laurinaitis

Produkcija: Vilniaus miesto šokio teatras Low Air
Premjera: 2016
Trukmė: 50 min
N14

Daugiau apie spektaklį: https://lowair.lt/teatras/zaidimas-baigtas/
BILIETAI: https://bit.ly/žaidimasbaigtas

 

*
Šis renginys yra www.700vilnius.lt programos dalis.

Details

Date:
2023/03/17
Time:
19:00 - 20:00
Website:
https://bit.ly/žaidimasbaigtas

Venue

Menų spaustuvė
Šiltadaržio g. 6
Vilnius,LT-01124Lietuva
+ Google Map
Phone:
+ 370 5 204 0832
Top