LOW AIR TV

☞ Kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį 19:00 ☜

Gyvai „Low Air Šokio Mokyklos“ ir „Low Air Urban Dance Theatre“ Facebook paskyrose.

LRT APIE LOW AIR TV

 
LOW AIR TV #5 (2021-05-30)

Paskutinė pirmo sezono, laida: lokalios ir globalios šokio aktualijos, edukacinė programa su Valerija Gneuševa, Airidos Gudaitės ir šokėjos Vaivos Paukštės pokalbis, All-styles Battles finalas, kuriame išsišoks ankstesnių laidų šokių kovų lamėtojai Rokas Bugys, Jimmi Saito, Milda Keršulytė ir Severija Zabulytė.
LOW AIR TV #4 (2021-04-25)

Ketvirtoji laida, kuruojama Low Air trupės būsimo spektaklio „Savoj krūvoj“ jaunųjų šokėjų. Tarptautinės jaunimo solidarumo dienos – balandžio 24 – proga jaunimas pristato: lokalias ir globalias šokio aktualijas, edukacinę programą tiesiai iš Amsterdamo, kuriame šokį studijuoja dvi Low Air auklėtinės, pokalbį su režisieriumi, taip pat ir būsimo „Savoj krūvoj“ spektaklio, Jonu Terteliu, bei All-styles dance battles!
LOW AIR TV #3 (2021-03-28)

Programoje: aktualiausios lokalios ir globalios šokio naujienos, šokio JAZZ/WAACKING edukacija su Brigida ir Austėja, Emos Senkuvienės interviu su Mantu Stabačinsku, gyvos All-Style šokio kovos su MC Airida ir DJ Lau!
LOW AIR TV #2 (2021-02-28)

Programoje: aktualiausios lokalios ir globalios šokio naujienos, muzikinė ritmo edukacija, interviu su Klaipėdos Šeiko šokio teatro šokėja Marija Ivaškevičiūtė, kurią kalbins šokėja Valerija Gneuševa, bei gyvos šokių kovos su DJ Lau ir MC Arni.
LOW AIR TV #1 (2021-01-31)

Programoje: aktualiausios lokalios ir globalios šokio naujienos, žaisminga šokio edukacija, interviu su šokėju, choreografu ir pedagogu Mariumi Pinigiu iš trupės Nuepiko, kurį kalbins choreografas Laurynas Žakevičius, bei gyvos šokių kovos.
DANCE BATTLES REGISTRACIJA

    Top