Grow Air

ATVERIANTYS ATEITĮ, KURIANTYS PATIRTĮ

Low Air iniciatyva Grow Air – tai kartu su kraštovaizdžio dizainere Renata Mikailionyte ir Sodo Botanika inicijuojama bei Vilniaus miesto savivaldybės palaikoma urban kultūros auginimo akcija: gyvybingumu ir žiedais pražįstantis Stanislovo Moniuškos skveras.

Būkite Grow Air dalimi ir kartu naujai atverkime miesto erdvę – visos surinktos lėšos bus skirtos S. Moniuškos skvero atnaujinimui.

Planuojame:
– atnaujinti sūpynes;
– sutvarkyti esamus ir pasodinti naujus krūmynus;
– sufomuoti naujas magnolijų giraites kultūringam laikui žaliuojančiame ir kvepiančiame mieste.

Low Air Vilniaus miesto šokio teatro šokėjai ir Renata Mikailionytė kvies į performatyvų skvero sutvarkymą – atidarymą!

Moniuska

KAIP GALIU PADĖTI AUGINTI?

Tapk mūsų globėju Patreon svetainėje ir pasirink, kiek gali ir nori skirti lėšų kiekvieną mėnesį. Rugpjūtį ir rugsėįį surinktos lėšos bus skirtos naujai patirčiai kurti S. Moniuškos skvere, o vėlesnės – atverti ateitį naujose miesto erdvėse. Priklausomai nuo įsipareigojimo Vilniaus miesto šokio teatras Low Air skiria nemokamus bilietus į savo spektaklius Menų spaustuvėje.

Tapkime naujos miesto erdvės dailininkais ir stebėkime, kaip jūsų skirtos lėšos tampa kruopščiai parinktais žaliuojančiais ir žydinčiais miesto atnaujinimo daigeliais.

TAPK GLOBĖJU

 

Low Grow Air

Esame nepriklausomas Vilniaus miesto šokio teatras LOW AIR

2012 metais mes, šokėjai ir choreografai, – Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius, – įkurėme pirmąjį Lietuvoje Urbanistinio Šokio Teatrą Low Air. Rinkdamiesi kūrinių temas pastatymams ir scenoje ugdydami jaunuosius šokėjus, eksperimentuodami ir jungdami urbanistinio bei šiuolaikinio šokio, performanso ir fizinio teatro elementus siekiame juos talpinti į socialinius kontekstus, bendruomenėse inovatyviai kuriame naujas kūrybinės veiklos sintezes.

Low Air misija – didinti suvokimą apie kultūros poveikį bendruomenei, Lietuvos šokio kultūrą per kultūrinių bendruomenių kūrimą, šokio spektaklių pastatymus, pasirodymus, mokymosi galimybių sudarymą bei įvairias socialines programas, prieinamas kiekvienam žmogui, taip prisidedant prie kūrėjų kūrybinių idėjų įveiklinimo miesto aplinkoje.

TAPK GLOBĖJU

Top