Low Air Pūga

Šokio mini festivalis PŪGA | LOW AIR 10 FEST. UŽDARYMAS
2021 m. gruodžio 28-30 d.

Praėjusiais metais Kalėdinį laikotarpį minėję reginiu namuose, šiemet su džiaugsmu kviečiame ne tik regėti, bet ir susitikti, o susitikus dovanoti ir būti apdovanotais gyvu judesiu.
☞ (!) Švenčiame saugiai – visuose renginiuose būtini Galimybių pasai.

Tarpušvenčiu Low Air Vilniaus miesto šokio teatras | mokykla kviečia patirti: 

❄❄❄  
Gruodžio 28 d. 19:00, Menų spaustuvėje (Šiltadaržio g. 6, Vilnius)
LOW AIR KALĖDOS. ŠOKIS + BENDRUOMENĖ

Impro sesija + diskoteka

Gražiausias metų šventes minime kurdami jas patys – šokėjų bendruomenėje dažnai vartojamas terminas „improvizacija“ tampa pagrindiniu šventės akcentu. Kviečiame į impro sesiją, kurios metu judesį kuriame čia ir dabar, klausydami DJ, stebėdami aplinką, vieni kitus.

Ir tamsos, ir šviesos bus, DJ bus, bendruomenė bus, būk ir Tu! Būk dalyvis, būk žiūrovas – kiekvienas žiūrovas yra ir improvizacijos dalyvis.

Impro sesijoje dalyvauja visi norintys ir mėgstantys improvizuoti, drąsina – Low Air jaunimas ir suaugę.
(!) Nemokama. Būtinas Galimybių pasas ir registracija (ir dalyvaujantiems, ir norintiems stebėti iš šalies): užsiregistruok dabar čia

❄❄❄  

Gruodžio 29 d. 19:00, Menų spaustuvėje (Šiltadaržio g. 6, Vilnius)
DVIGUBAS SPEKTAKLIO VAKARAS. PREMJERA – hibridinis šokio spektaklis MĖLYNA MĖLYNA ir PRE-PREMJERA – gatvės šokio spektaklis VYRSMAS (eskizas)

PRE-PREMJERA – gatvės šokio spektaklis VYRSMAS (eskizas). Vakarą atidarys jaunasis kūrėjas Marius Eidrigevičius, pristatydamas mono-spektaklio VYRSMAS eskizą. VYRSME nagrinėjama vyriškumo samprata, jos priežastys ir pasekmės, vaizduojama vyro vidinė kelionė – iš stereotipais grįsto vyriškumo į savęs supratimą ir priėmimą.
Daugiau informacijos apie kuriamą spektaklį – PROCESE: VYRSMAS

☞ (!) Peržiūra nemokama, tačiau būtinas Galimybių pasas ir registracija: [VIETŲ NEBĖRA]

Pradžia: 19:00

PREMJERA – hibridinis šokio spektaklis MĖLYNA MĖLYNA. Šokio spektaklis MĖLYNA MĖLYNA yra penkių bemaž atsitiktinai susitikusių (po teisybei – kuratorių Pauliaus Prievelio ir Birutės Bagdonienės draugėn sutelktų) kūrėjų bendras darbas, kilęs ne iš planingo veiksmo, o veikiau iš laisvo interpretacinio darbo dalinantis garsiniais, vizualiniais ir judesio impulsais.

Erdvėje judantys žmogiškieji ir nežmogiškieji kūnai vykdo nuolatinį neverbalinį polilogą, kuris įsisteigia ne tik pačioje scenoje, bet ir tarp scenos bei nesceninės realybės. Tarsi atsakas izoliacijos ir atskirties kontekstui, šis vizualiai žaidybiškas darbas gali būti skaitomas kaip keliapakopis naujosios realybės tyrimas. Kiek esame laisv* kurti santykį ir pasitikėti tuo, kas  anapus kaukių ir širmų?

Kita vertus, šis darbas gali būti skaitomas ir kur kas paprasčiau: kaip motorinis, spalvinis ir garsinis naratyvas, nekomplikuojant savo dienos egzistenciniais klausimais.

☞ (!) Būtinas Galimybių pasas. Bilietai: TIKETA

Pradžia: 19:30

❄❄❄ 

Gruodžio 30 d. 19:00, Menų spaustuvėje (Šiltadaržio g. 6, Vilnius)
FESTIVALIO UŽDARYMAS. VIZUALUS ŠOKIO SPEKTAKLIS – ŽAIDIMAS BAIGTAS

Po gastrolių P. Korėjoje ir Vokietijoje, ŽAIDIMAS BAIGTAS komanda grįžta namo, į Menų spaustuvę, susitikimui su draugais, bendraautoriais, kolegomis. 

Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotas, aplink pasaulį apkeliavęs darbas „lyg tie blizgučių šuorai – paberiama paradoksalių, sapniškų vaizdinių seka” [Helmutas Šabasevičius]. Menininkai siūlo pasinerti į sapną, pažaisti su savo vaizduote ir nors kartą nebijoti pasilikti sapnuose. Publika nukeliama į konkrečias situacijas, kuriuose prasimanymai, subtilūs išgyvenimai persipina su sapno realybe ir tampa neatsiejamu vaizdo ir judesio elementu.

☞ (!) Būtinas Galimybių pasas. Bilietai: TIKETA

❄❄❄ 

Festivalio veiklas remia: Vilniaus miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba, Vilnius 700

10-LOW-AIR-FEST--PUGA--FB-cover-min

Top