Press

2019

2019 12 27 – DELFI.LT
Choreografai Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius rengia seminarą vyresnio amžiaus žmonėms

Žinomi šalies šokėjai ir choreografai Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius baigiantis metams siekia suspėti įgyvendinti savo seniai brandintą svajonę. Šį penktadienį, gruodžio 27 d., kūrybinis duetas sostinėje surengs pirmąjį šokio seminarą vyresnio amžiaus žmonėms. Pasak choreografų, tai galimybė neribotų galimybių visuma, esančia kiekvieno vaizduotėje ir kūne, nustebinti patiems save.

Skaityti visą

LOWAIR-PRESS

2019 12 27 – ALFA.LT
Choreografai A. Gudaitė ir L. Žakevičius metus užbaigia iššūkiu

2019 12 27 – LRT
Choreografai Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius – metus užbaigia iššūkiu

2019 12 19 – DANCE.LT
„Low Air” įkūrėjai Laurynas Žakevičius ir Airida Gudaitė: kelionė į Kanus truko 8 metus

Šiais metais raudonu kilimu į Kanų šokio festivalį Festival de Danse de Cannes kartu su daugybe profesionalių šokio meistrų iš įvairių pasaulio kampelių žengė ir Vilniaus miesto šokio teatro „Low Air” įkūrėjai Laurynas Žakevičius ir Airida Gudaitė bei spektaklio bendraautoriai Adas Gecevičius ir Povilas Laurinaitis. Kūrėjai atskleidžia festivalio Festival de Danse de Cannes užkulisius, dalinasi įsimintiniausiais renginio momentais ir pasakoja apie nueitą kelią iki dalyvavimo festivalyje.

Skaityti visą

LOWAIR-PRESS

2019 12 15 – DELFI.LT
Vilniaus miesto šokio teatro “Low Air” kūrėjų Airidos Gudaitės ir Lauryno Žakevičiaus kultūrinis dienoraštis Niujorke

Niujorkas žavi nenuilstančiu gyvenimo ritmu, dangoraižių džiunglėmis ir kultūra bei menu alsuojančiomis lankytinomis vietomis. Daugelis menininkų ir kūrėjų čia atvyksta ieškoti vietos po saule ir leidžiasi į netikėtas avantiūras. Į kūrybos paieškas jau antrą kartą leidosi ir Vilniaus miesto šokio teatro „Low Air” kūrėjai Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius. Tai atviras pasakojimas apie chaotišką, bet tuo pačiu ir savą Niujorką, meno ir šokio erdves, sutiktus žmones – apie kitokį menininkų gyvenimą iš už Atlanto.

Skaityti visą

LOWAIR-PRESS

2019 12 07 – LRT RADIJAS
Kultūros savaitė. Su „Low Air“ apie kūną, kovą ir Kanus

Prieš Kanų šokio festivalį – apie verslumą mene ir sutrūkinėjusį šiuolaikinio žmogaus ryšį su savo kūnu kalba urbanistinio šokio teatro „Low Air“ įkūrėjai, choreografai Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius.

Klausyti laidos įrašą

LOWAIR-PRESS

2019 12 06 – 15MIN.LT
Į prestižinį Kanų šokio festivalį pakviesti „Low Air“: keliaudami pasakojame ne tik apie save

Raudonuoju kilimu į Kanų šokio festivalį šiais metais žengs „Low Air“ trupės įkūrėjai Laurynas Žakevičius ir Airida Gudaitė. Kanų šokio festivalis, dažnai lyginamas su Kanų kino festivaliu, – vienas didžiausių tarptautinių šokio festivalių, į kurį menininkai gauna individualius pakvietimus.

Skaityti visą

LOWAIR-PRESS

2019 11 23 – ŽMONĖS
Scenoje – Airidos Gudaitės ir Lauryno Žakevičiaus šokio ritualai

Šį savaitgalį sostinės Menų spaustuvėje Auksinio scenos kryžiaus laureatai, choreografai Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius pristato naujausią savo kūrinį – šokio spektaklį „Su(si)tikimas“.

Skaityti visą

LOWAIR-PRESS

2019 11 22 – ŽMONĖS
Aktoriai Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braškys grįžo iš kelionės po Grenlandiją – vaidino uoloje įkurtame teatre

Vilniaus mažojo teatro aktoriai Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braškys neseniai lankėsi didžiausioje pasaulio saloje – Grenlandijoje, kurioje praleido dešimt dienų. Aktoriai pasidalijo, kokia jiems pasirodė ši sala, kokios temos aktualios Grenlandijos teatro žiūrovui ir kas šiandien jiems svarbiausia išėjus akistaton su publika.

Skaityti visą

LOWAIR-PRESS

2019 11 05 – Kirtimų kultūros centras
Edukacinės veiklos vaikams

Šiais metais su vaikais šokom, linksmai kūrėm savo svajonių lipdukus, juokingai įrašinėjom radijo šaukinius ir lipdėm įsivaizduojamus keramikos objektus. Buvo daug iššūkių, bet visos veiklos paliko neišdildomai gražius prisiminimus. Šiandien, per Tarptautinę romų kalbos dieną, dalinamės vaizdais iš lipdukų kūrimo dirbtuvių su Akvilė Magicdust ir gatvės šokio pamokų su Laurynas Žakevičius (Low Air Šokio Mokykla).

Žiūrėti video

LOWAIR PRESS

2019 10 15 – 15MIN.LT
Vilniaus šokėjų įspūdžiai iš Grenlandijos: tirpstanti žalioji šalis be rudens, be lapų

Tokia tolima, bet šiek tiek ir artima. Grenlandijos sostinė gali net ramybe priminti mūsų Nidą, sako neseniai iš didžiausios pasaulio salos grįžusi Vilniaus miesto šokio teatro „Low Air“ šokėja Airida Gudaitė.

Skaityti visą

LOW AIR PRESS

Top