Kainos


Rudens semestras / kursas - 2019 m. rugsėjo 2 d. - 2020 m. sausio 31 d. (5 mėn. / 21 savaitė).

Pavasario semestras / kursas - 2020 m. vasario 3 d. - 2020 m. birželio 19 d. (5 mėn. / 20 savaičių).


LOW AIR NARYSTĖS

1 pamokos trukmė - 1 valanda.

50€*

MOKINYS

6,25€ / Pamoka

2 kartai per savaitę.

8 PAMOKOS per mėn.

80€*

ŠOKĖJAS

 

NERIBOTAI.

Visos grupės / visos pamokos.

Visiems pasirinkusiems mokinio arba šokėjo narystę taikomos papildomos nuolaidos Low Air mokyklos organizuojamiems seminarams, 20 % nuolaida Low Air dovanoms, 14 dienų atostogos, kurių metu mokėti už pamokas nereikės.

Jei jau sumokėjote visą sumą už 1 ar 2 semestrus ir negalite sudalyvauti pamokoje, pamokos neprarasite, pamoką išnaudoti galite einamojo semestro metu dalyvaudami bet kurioje kitoje pamokoje (pavyzdžiui, praleistą rudens pamoką išnaudoti galite bet kurioje kitoje grupėję rudens semestro metu). Ši nuostata taikoma mokantiems už visą 1 ar 2 semestrus iš karto.

* Sutartis - neterminuota su minimaliu 5 arba 10 mėn. (1 arba 2 semestrų) laikotarpiu. Pasirašius neterminuotą sutartį su minimaliu 10 mėn. laikotarpiu taikoma papildoma 10% nuolaidą nuo bendros sumos.

10€*

SVEČIAS

10 € / Pamoka

1 pamoka.

90€*

DRAUGAS

9 € / Pamoka

10 pamokų kortelė.

Galioja 2 mėn.

* Apsilankymas bet kurioje pamokoje, kurioje lankymosi dieną yra laisvų vietų.

Kadangi mokytojai vadovaujasi kruopščiai parengtomis Low Air šokio ugdymo programomis bei planuoja savo pamokas atsižvelgdami į mokinių tęstinį tobulėjimą, mes rekomenduojame dalyvauti visame semestre, o ne lankyti atskiras pamokas. Jei nežinote, kokį stilių/pamoką pasirinkti arba norite turėti laisvesnį pamokų grafiką, galite, žinoma, išbandyti ir atskiras pamokas.

Registracija į pamokas yra privaloma. Kviečiame registruotis Low Air svetainėje esančiame tvarkaraštyje.

Už užsiėmimus galite atsiskaityti banko pavedimu arba Low Air šokių mokykloje.
Low Air šokių mokykloje priimami tik grynieji pinigai.

REGISTRUOTIS


Individualios pamokos

1 pamokos trukmė - 1 valanda.

40€

1 PAMOKA

40€ / Pamoka

Vienas arba du asmenys.

120€

4 PAMOKOS

30€ / Pamoka

Vienas arba du asmenys.

Užsiregistruok individualiai pamokai pas Low Air mokytojus

REGISTRUOTIS


Individualios pamokos grupei

Derinamos atskirai. Teirautis asmeniškai nurodytais kontaktais

NUOLAIDOS

  • 20 % nuolaida sesers ir brolio pamokoms nuo bendros narysčių sumos.
  • 30 % nuolaida nuo bendros narysčių sumos, taikoma 3 asmenų šokančiai šeimai (pvz.: mamai, tėčiui ir dukrai). Ketvirtas ir daugiau šeimos narių šoka nemokamai.
  • 20 % nuolaida studentams.
  • Pasirašius neterminuotą sutartį su minimaliu 10 mėn. laikotarpiu taikoma papildoma 10% nuolaidą nuo bendros dviejų semestrų sumos.
  • Nuolaidos nesumuojamos.

Mokėjimų tvarka

Low Air narystė apibrėžia pasirinktą pamokų lankymo tipą. Pasirinktos narystės pamokos, yra išnaudojamos atsižvelgiant į narystės tipą.

* Kai mokama už pasirinktą narystę kiekvieną mėnesį atskirai, pamokos kompensuojamos tik išskirtiniais atvejais:

* Pamokų kompensavimo tvarka:

  1. Aplinkybės, kurios suteikia galimybę į kompensaciją yra liga, trauma arba iš anksto suplanuota komandiruotė, kelionė, apie kurią administracijai pranešama likus ne mažiau kaip 2 savaitėms iki jos.
  2. Mokiniui suteikiama kompensacija tik pateikus raštišką ligos, traumos, komandiruotės ar kelionės dokumentą.
  3. Nepateikus tinkamo dokumento apmokėtos pamokos nėra perkeliamos ar kaip kitaip kompensuojamos.

- Pamokų kompensavimu yra laikoma galimybė apsilankyti bet kurioje kitoje einamojo mėnesio pamokoje arba proporcingas mokesčio už einamojo mėnesio narystę perskaičiavimas.

- Sumokėjus visą sumą už 1 ar 2 semestrus ir neturint galimybės sudalyvauti pamokoje, pamokos neprarandamos. Pamoką išnaudoti galite einamojo semestro metu dalyvaudami bet kurioje kitoje pamokoje (pavyzdžiui, praleistą rudens pamoką išnaudoti galite bet kurioje kitoje grupėję rudens semestro metu). Ši nuostata taikoma mokantiems už visą 1 ar 2 semestrus iš karto.

- Prieš pradedant lankyti Low Air šokio mokyklos pamokas pasirašomą sutartis, kuria remiantis organizuojami visi abiejų pusių įsipareigojimai, mokėjimai.

- Pasirašius sutartį atlikti mokėjimą galima už kiekvieną mėnesį atskirai arba už visą semestrą iš karto. Atsiskaityti būtina pilnai per du pirmuosius užsiėmimus (ne vėliau, kaip iki 7 einamojo mėnesio dienos).

- Jeigu vėluojama susimokėti mėnesinę įmoką, tuomet tą mėnesį mokama atskirai už kiekvieną pamoką (10€/pam.), mėnesinio mokėjimo nuolaida netaikoma. Tai suprantama, kaip delspinigiai. Pasibaigus einamajam mėnesiui vėl mokama remiantis sutartimi – už visą mėnesį iki 7 einamojo mėn. dienos.

- Jei atvykę pirmą kartą nesate pasiruošęs (-usi) sumokėti visos sumos, tuomet galite sumokėti grynais už vieną pamoką, o kitą kartą – likusią sumą. Likusią sumą galite sumokėti grynais mokykloje arba pavedimu. Mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite savo vardą, pavardę bei grupės pavadinimą už kurią mokate.

- Mokestis už Low Air šokio pamokų semestrą išlieka vienodas prie grupės prisijungiant 1–2 einamojo semestro savaitę.

- Jeigu šokių pamokas pradėjote lankyti ne nuo semestro pradžios, tokiu atveju rekomenduojame rinktis vieną iš Low Air narysčių: Svečias, Draugas arba Šokėjas bei prisijungti prie bet kurios pageidaujamos šokio grupės (jeigu ji nėra pilna arba uždara).

Atostogos

- Pamokų paketas su neterminuota sutartimi, kurios minimalus laikotarpis yra 5 mėn. suteikia - 14 dienų atostogas, kurių metu mokėti už pamokas nereikės. Kiekvienam mokiniui per 1 semestrą suteikiamos 14 dienų atostogas, apie kurias administraciją turi būti informuota ne vėliau, kaip prieš 14 dienų.

Top