Kainos


Rudens semestras / kursas – 2023 m. rugsėjo 4 d. – 2024 m. vasario 2 d. (5 mėn. / 20 savaičių [gruodžio 25 d. – sausio 5 d. atostogaujame]).

Pavasario semestras / kursas – 2024 m. vasario 5 d. – 2024 m. birželio 14 d. (5 mėn. / 19 savaičių).


LOW AIR NARYSTĖS

1 pamokos trukmė - 1 valanda.

70€*

MOKINYS

8,75€ / Pamoka

2 kartai per savaitę.

8 PAMOKOS per mėn.

90€*

ŠOKĖJAS

5,625€ / Pamoka

4 kartai per savaitę.

16 PAMOKŲ per mėn.

110€*

ATLIKĖJAS

 

NERIBOTAI.

Visos grupės / visos pamokos.

*Dalyvaujant Low Air young company šokio pamokose (trys savaitinės pamokos (dvi po 1 val., viena 2 val.) reikalingas ŠOKĖJO arba ATLIKĖJO mėnesio abonementas.

*Dalyvaujant sLow Air arba džiazo šokio pamokose (viena savaitinė pamoka, 4 pamokos per mėnesį) mėnesio abonemento kaina 35 eur. Renkantis lankyti ir sLow Air ir džiazo šokio pamokas, reikalingas MOKINIO mėnesio abonementas.

Visiems, pasirinkusiems mokinio arba šokėjo narystę, taikomos papildomos nuolaidos Low Air mokyklos organizuojamiems seminarams, 10 % nuolaida Low Air dovanoms (išskyrus dovanų rinkinius), 14 dienų atostogos, kurių metu mokėti už pamokas nereikės.

Jei jau sumokėjote visą sumą už 1 ar 2 semestrus ir negalite sudalyvauti pamokoje, pamokos neprarasite, pamoką išnaudoti galite einamojo semestro metu dalyvaudami bet kurioje kitoje pamokoje (pavyzdžiui, praleistą rudens pamoką išnaudoti galite bet kurioje kitoje grupėję rudens semestro metu). Ši nuostata taikoma mokantiems už visą 1 ar 2 semestrus iš karto.

* Sutartis - neterminuota su minimaliu 5 arba 10 mėn. (1 arba 2 semestrų) laikotarpiu. Pasirašius neterminuotą sutartį su minimaliu 10 mėn. laikotarpiu taikoma papildoma 10% nuolaidą nuo bendros sumos.

12€*

SVEČIAS

12€ / Pamoka

1 pamoka.

110€*

DRAUGAS

11€ / Pamoka

10 pamokų kortelė.

Galioja 2 mėn.

* Apsilankymas bet kurioje pamokoje, kurioje lankymosi dieną yra laisvų vietų.

Kadangi mokytojai vadovaujasi kruopščiai parengtomis Low Air šokio ugdymo programomis bei planuoja savo pamokas atsižvelgdami į mokinių tęstinį tobulėjimą, mes rekomenduojame dalyvauti visame semestre, o ne lankyti atskiras pamokas. Jei nežinote, kokį stilių/pamoką pasirinkti arba norite turėti laisvesnį pamokų grafiką, galite, žinoma, išbandyti ir atskiras pamokas.

Registracija į pamokas yra privaloma. Kviečiame registruotis Low Air svetainėje esančiame tvarkaraštyje.

Už užsiėmimus galite atsiskaityti banko pavedimu arba susimokėti grynaisiais ar banko kortele Low Air šokių mokykloje.

REGISTRUOTIS


Individualios pamokos

1 pamokos trukmė - 1 valanda.

50€

1 PAMOKA

50€ / Pamoka

Vienas arba du asmenys.

160€

4 PAMOKOS

40€ / Pamoka

Vienas arba du asmenys.

Užsiregistruok individualiai pamokai su Low Air mokytojais

REGISTRUOTIS


Individualios pamokos grupei

Derinamos atskirai. Teirautis asmeniškai nurodytais kontaktais

KONTAKTAI

NUOLAIDOS

  • 20 % nuolaida sesers ir brolio pamokoms nuo bendros narysčių sumos.
  • 30 % nuolaida nuo bendros narysčių sumos, taikoma 3 asmenų šokančiai šeimai (pvz.: mamai, tėčiui ir dukrai). Ketvirtas ir daugiau šeimos narių šoka nemokamai (šokant 4 ir daugiau šeimos nariams, netaikoma 30% nuolaida nuo bendros sumos).
  • 20 % nuolaida studentams.
  • Pasirašius neterminuotą sutartį su minimaliu 10 mėn. laikotarpiu taikoma papildoma 10% nuolaidą nuo bendros dviejų semestrų sumos.
  • Nuolaidos nesumuojamos.

Mokėjimų tvarka

Low Air narystė apibrėžia pasirinktą pamokų lankymo tipą. Pasirinktos narystės pamokos yra išnaudojamos atsižvelgiant į narystės tipą.

* Kai mokama už pasirinktą narystę kiekvieną mėnesį atskirai, pamokos kompensuojamos tik išskirtiniais atvejais:

* Pamokų kompensavimo tvarka:

  1. Aplinkybės, kurios suteikia galimybę į kompensaciją yra liga, trauma arba iš anksto suplanuota komandiruotė, kelionė, apie kurią administracijai pranešama likus ne mažiau kaip 2 savaitėms iki jos.
  2. Mokiniui suteikiama kompensacija tik pateikus raštišką ligos, traumos, komandiruotės ar kelionės dokumentą.
  3. Nepateikus tinkamo dokumento apmokėtos pamokos nėra perkeliamos ar kaip kitaip kompensuojamos.

- Pamokų kompensavimu yra laikoma galimybė apsilankyti bet kurioje kitoje einamojo mėnesio pamokoje arba proporcingas mokesčio už einamojo mėnesio narystę perskaičiavimas.

- Sumokėjus visą sumą už 1 ar 2 semestrus ir neturint galimybės sudalyvauti pamokoje, pamokos neprarandamos. Pamoką išnaudoti galite einamojo semestro metu dalyvaudami bet kurioje kitoje pamokoje (pavyzdžiui, praleistą rudens pamoką išnaudoti galite bet kurioje kitoje grupėję rudens semestro metu). Ši nuostata taikoma mokantiems už visą 1 ar 2 semestrus iš karto.

- Prieš pradedant lankyti Low Air šokio mokyklos pamokas pasirašoma sutartis, kuria remiantis organizuojami visi abiejų pusių įsipareigojimai, mokėjimai.

- Pasirašius sutartį atlikti mokėjimą galima už kiekvieną mėnesį atskirai arba už visą semestrą iš karto. Atsiskaityti būtina pilnai per du pirmuosius užsiėmimus (ne vėliau, kaip iki 7 einamojo mėnesio dienos).

- Jeigu vėluojama susimokėti mėnesinę įmoką, tuomet tą mėnesį mokama atskirai už kiekvieną pamoką (10€/pam.), mėnesinio mokėjimo nuolaida netaikoma. Tai suprantama kaip delspinigiai. Pasibaigus einamajam mėnesiui vėl mokama remiantis sutartimi – už visą mėnesį iki 7 einamojo mėn. dienos.

- Jei atvykę pirmą kartą nesate pasiruošęs (-usi) sumokėti visos sumos, tuomet galite sumokėti už vieną pamoką, o kitą kartą – likusią sumą. Likusią sumą galite sumokėti grynais ar banko kortele mokykloje arba banko pavedimu. Mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite savo vardą, pavardę bei grupės pavadinimą už kurią mokate.

- Jei šokio užsiėmimai pradedami lankyti ne nuo semestro pradžios, pasirašoma sutartis, kuri galioja iki antrojo semestro pabaigos. Ši sąlyga taikoma siekiant užtikrinti nepertraukiamą ugdymo procesą. Sutartį nutraukti galima jos nepažeidus tik abipusiu susitarimu.

- Jei Jūs susirgote ar išvykote, bet planuojate tęsti pamokas, prašome pranešti apie tai administracijai (info@lowair.lt) ir paaiškinti situaciją, jog mes negalvotume, jog Jūs dingote bei neužleistume jūsų vietos grupėje kitam šokėjui. Jei nusprendėte pamokų nebelankyti ir nutraukti pasirašytą sutartį, prašome apie tai informuoti ne vėliau nei prieš 30 dienų. Sutarties nutraukimo sąlygos nurodytos sutartyje.

Atostogos

- Pamokų paketas su neterminuota sutartimi, kurios minimalus laikotarpis yra 5 mėn., suteikia 14 dienų atostogas, kurių metu mokėti už pamokas nereikės. Kiekvienam mokiniui per 1 semestrą suteikiamos 14 dienų atostogos, apie kurias administracija turi būti informuota ne vėliau kaip prieš 14 dienų.

Top