Dažnai užduodami klausimai

PIRMOJI PAMOKA

– Į pirmąją šokių pamoką prašome atvykti 15-20 min anksčiau. Šis laikas skirtas pasisveikinti su administratoriumi, prisistatyti, susimokėti už pamokas (skaityti apie KAINAS), gauti šokėjo kortelę, pasidėti daiktus, ramiai persirengti, persiauti šokių batus ir su šypsena žengti į salę.

– Šokėjo kortelė už kurios išdavimą skaičiuojamas 1 Eur mokestis yra Jūsų narystės kortelė. Tai kortelė, kurią gausite susimokėję už mėnesio pamokas. Gavę kortelę privalote ją pateikti administratoriui prieš kiekvieną pamoką. Kortelė suteikia nuolaidas mūsų studijos renginiuose. Šokėjo kortelės, be mokyklos sutikimo negali būti perleidžiamos (dovanojamos, parduodamos, keičiamos ir pan.) kitiems asmenims.

– Jei Jūs susirgote, bet planuojate tęsti pamokas, prašome pranešti mums ir paaiškinti situaciją, kad mes negalvotume, jog Jūs dingote. Jei nusprendėte nebelankyti, būtų taip pat gražu, jei informuotumėte.

APRANGA IR AVALYNĖ

– Rūbai neturėtų varžyti Jūsų kūno. Svarbiausia – patogumas. Jei atrodote gražiai, jaučiatės gerai, tuomet ir šokate lengvai. Pasirūpinkite, kad turėtumėte, kuo persirengti, jei sušilsite. Pamokų metu daug judame, tad megztuką vertėtų nusirengti. Persirengimo kambariai atskiri vaikinams ir merginoms.

– Gatvės ir Waacking šokius šokame su patogia (sportine) avalyne, džiazo ir bliuzo šokius šokame bateliais su kulniuku. Svarbiausia, kad Jūs atsineštumetė švarius ir lengvus bačiukus, su kuriais jaustumėtės patogiai Geriau, kad su jais tik šoktumėte, bet nevaikščiotumėte gatvėje. Atkreipkite dėmesį, ar Jūsų batai nepalieka juodų dryžių. Tokių batų verčiau neavėti. Jei norėsite įsigyti specialius šokiams skirtus šokių batus, kreipkitės – mūsų mokytojai patars ir rekomenduos. Kalanetika ir šiuolaikiniu šokiu užsiimame basomis arba su kojinaitėmis.

Top