Dažnai užduodami klausimai

PIRMOJI PAMOKA

– Į pirmąją šokių pamoką prašome atvykti 15-20 min anksčiau. Šis laikas skirtas pasisveikinti su administratoriumi, prisistatyti, susimokėti už pamokas, gauti šokėjo kortelę, pasidėti daiktus, ramiai persirengti, persiauti šokių batus ir su šypsena žengti į salę.

– Šokėjo kortelė už kurios išdavimą skaičiuojamas 1 Eur mokestis yra Jūsų narystės kortelė. Tai kortelė, kurią gausite susimokėję už mėnesio pamokas. Gavę kortelę privalote ją pateikti administratoriui prieš kiekvieną pamoką. Kortelė suteikia nuolaidas mūsų studijos renginiuose. Šokėjo kortelės, be mokyklos sutikimo negali būti perleidžiamos (dovanojamos, parduodamos, keičiamos ir pan.) kitiems asmenims.

– Jei Jūs susirgote, bet planuojate tęsti pamokas, prašome pranešti mums ir paaiškinti situaciją, kad mes negalvotume, jog Jūs dingote. Jei nusprendėte nebelankyti, būtų taip pat gražu, jei informuotumėte.

MOKĖJIMAI

Pamokų paketas skirtas pasirinktam pamokų skaičiui, kuris turi būti išnaudotos per einamąjį mėnesį. Pamokos į kitą mėnesi perkeliamos tik išimtine tvarka.*

*Pamokų perkėlimo į kitą mėnesį tvarka:

  1. Aplinkybės, kurios suteikia galimybę perkelti pamokas į kitą mėnesį yra liga, trauma arba iš anksto suplanuota komandiruotė, kelionė, apie kurią pranešama likus 2 savaitėms iki jos.
  2. Pamokos į ateinantį mėnesį perkeliamos tik pateikus raštišką ligos, traumos, komandiruotės ar kelionės dokumentą.
  3. Nepateikus tinkamo dokumento pamokos nėra perkeliamos ar kaip kitaip kompensuojamos.

– Už mėnesio šokių pamokas būtina pilnai atsiskaityti per du pirmuosius užsiėmimus (iki 10 einamojo mėnesio dienos). Jeigu susimokėti vėluojate, tuomet tą mėnesį mokate atskirai už kiekvieną pamoką, mėnesio abonemento nuolaida netaikoma. Jei atvykę pirmą kartą nesate pasiruošęs (-usi) sumokėti visos sumos, tuomet mokate grynais už vieną pamoką, o kitą kartą – likusią sumą. Likusią sumą galite sumokėti grynais studijoje arba pavedimu. Mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite savo vardą, pavardę bei grupės pavadinimą.

– Jeigu pamokas pradėjote lankyti nuo vidurio mėnesio, tą mėnesį mokate už kiekvieną pamoką atskirai. Mėnesio abonementas skaičiuojamas nuo mėnesio pradžios iki mėnesio pabaigos už 8 pamokas. Mėnesio abonementą galima išnaudoti einant į bet kurias pasirinktas pamokas ir laikus arba išsirinkus vieną grupę lankant ją pastoviai. Į kitą mėnesį perkeliamos pamokos tik ligos, traumos arba iš anksto suplanuotos komandiruotės, kelionės, apie kurią pranešama likus 2 savaitėms iki jos atvėjais. Pamokos į ateinantį mėnesį perkeliamos tik pateikus raštišką ligos, traumos, komandiruotės ar kelionės dokumentą.

NUOLAIDOS

  • 10 % nuolaida sesers ir brolio pamokoms nuo bendros pamokų sumos.
  • 20 % nuolaida nuo bendros abonementų sumos, taikoma 3 asmenų šokančiai šeimai (pvz.: mamai,tėčiui ir dukrai). Ketvirtas ir daugiau šeimos narių šoka nemokamai.
  • 20 % nuolaida studentams.

APRANGA IR AVALYNĖ

– Rūbai neturėtų varžyti Jūsų kūno. Svarbiausia – patogumas. Jei atrodote gražiai, jaučiatės gerai, tuomet ir šokate lengvai. Pasirūpinkite, kad turėtumėte, kuo persirengti, jei sušilsite. Pamokų metu daug judame, tad megztuką vertėtų nusirengti. Persirengimo kambariai bendri vaikinams ir merginoms.

– Gatvės, Vogue ir Waacking šokius šokame su patogia (sportine) avalyne, džiazo šokius šokame bateliais su kulniuku. Svarbiausia, kad Jūs atsineštumetė švarius ir lengvus bačiukus, su kuriais jaustumėtės patogiai Geriau, kad su jais tik šoktumėte, bet nevaikščiotumėte gatvėje. Atkreipkite dėmesį, ar Jūsų batai nepalieka juodų dryžių. Tokių batų verčiau neavėti. Jei norėsite įsigyti specialius šokiams skirtus šokių batus, kreipkitės – mūsų mokytojai patars ir rekomenduos. Kalanetika, Šiuolaikinį šokį šokame basomis arba su kojinaitėmis.

Top