Dažnai užduodami klausimai

PIRMOJI PAMOKA

– Į pirmąją šokių pamoką prašome atvykti 15-20 min anksčiau. Šis laikas skirtas pasisveikinti su administratoriumi, susimokėti už pamokas (skaityti apie KAINAS), pasidėti daiktus, ramiai persirengti, persiauti šokių batus ir su šypsena žengti į salę.
– Į pirmąją pamoką atsinešti reikėtų patogią judėti aprangą bei švarius batus (šiuolaikinio šokio ir sLow Air pamokose šokame su kojinaitėmis arba basomis), taip pat gertuvę vandeniui.

APRANGA IR AVALYNĖ

– Rūbai neturėtų varžyti Jūsų kūno. Svarbiausia – patogumas. Jei atrodote gražiai, jaučiatės gerai, tuomet ir šokate lengvai. Pasirūpinkite, kad turėtumėte, kuo persirengti, jei sušilsite. Pamokų metu daug judame, tad megztuką vertėtų nusirengti. Persirengimo kambariai atskiri vaikinams ir merginoms.

– Gatvės ir Waacking šokius šokame su patogia (sportine) avalyne, džiazo šokius šokame bateliais su kulniuku (arba su patogia sportine avalyne). Svarbiausia, kad Jūs atsineštumetė švarius ir lengvus bačiukus, su kuriais jaustumėtės patogiai. Geriau, kad su jais tik šoktumėte, bet nevaikščiotumėte gatvėje. Atkreipkite dėmesį, ar Jūsų batai nepalieka juodų dryžių. Tokių batų verčiau neavėti. Jei norėsite įsigyti specialius šokiams skirtus šokių batus, kreipkitės – mūsų mokytojai patars ir rekomenduos. Šiuolaikinio šokio bei sLow Air pamokose šokame su kojinaitėmis arba basomis.

KAINOS

– Pirmos pamokos kaina – 12 eur., jei norisi išbandyti keletą skirtingų pamokų, už kiekvieną pirmąją pamoką skaičiuojamas 12 eur. mokestis. Po pirmosios (ar keleto skirtingų pamokų) nusprendus pamokas tęsti ir įsigyti mėnesio abonementą, įmoka už pirmą (ar keletą pirmųjų) pamokų įsiskaičiuoja, tereikia sumokėti likutį abonementui įsigyti.

– Kiekvienas vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ar vidurinio ugdymo programas, turi teisę pretenduoti į NVŠ (neformaliojo vaikų švietimo) finansavimą. NVŠ krepšelio suma – 20 eur. / mėn. (specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams bei vaikams, gaunantiems socialinę paramą arba turintiems teisę į socialinę paramą, skiriamas padidintas NVŠ krepšelis – 40 eur. / mėn.).

Norint pasinaudoti NVŠ kompensacija Low Air šokio mokykloje, reikalinga pasirašyti sutartį, kurią tėvams atsiunčiame el.paštu pradėjus lankyti šokio pamokas.

Su NVŠ krepšeliu, mėnesio abonementui taikoma 20 eur. (ar 40 eur.) kompensacija. Daugiau apie NVŠ krepšelį skaitykite ČIA.

– Low Air šokio mokyklos nariams taikome papildomą 30% nuolaidą į visus Vilniaus miesto šokio teatro „Low Air“ spektaklius. Nuolaidai pasinaudoti reikalinga šokėjo kortelę, kurią išduoda mokyklos administratorė. Šokėjo kortelė taip pat suteikia nuolaidas mūsų studijos renginiuose bei dovanų parduotuvėje. Šokėjo kortelės, be mokyklos sutikimo negali būti perleidžiamos (dovanojamos, parduodamos, keičiamos ir pan.) kitiems asmenims.

ŠOKIO STILIAI IR AMŽIUS

– Jei norite pradėti šokti, tačiau nesate tikri kokį šokio stilių pasirinkti, kviečiame išbandyti keletą skirtingų pamokų ar pasikonsultuoti su administratore, kuri padės išsirinkti iš pamokų gausos.

– Į dažnai kylantį klausimą „Ar man ne per vėlu pradėti šokti?“ atsakome, jog pradėti šokti niekada ne per vėlu! Low Air šokio mokykloje kviečiame šokti 7-11 m. vaikus, 12-17 m. paauglius, 18+ m. jaunuolius ir suaugusius. Į sLow Air užsiėmimus kviečiame jungtis visus, vyresnius nei 40 m. suaugusius, kuriuose remiamasi natūraliu kūno judėjimu, nesudėtingomis urbanistiniame ir šiuolaikiniame šokyje naudojamomis judėjimo formomis, šokio judesiais bei improvizacija. Pamokose jungiant vaizdinius, metaforas ir kūno reakciją, pasineriama į patyrimą čia ir dabar.

– Jei taip nutinka, jog norite šokti, tačiau jūsų amžiaus grupės šokio pamokos vyksta jums netinkamu laiku ar grupė yra pilna, kviečiame jungtis į kitas vyresnio ar jaunesnio amžiaus grupes. Esame atviri visiems, tad kiekvienam surasime individualų sprendimą.

RENGINIAI IR STOVYKLOS

– Kasmet rengiame Low Air šokio mokyklos bendruomenės renginį, šokio etiudų vakarą „Didysis metų įvykis“, kurio metu visi mokiniai turi galimybę pasirodyti profesionalioje teatro scenoje. Kiekviena grupė kartu su mokytoju ruošia specialų šokio pasirodymą, kurį pristato žiūrovams. Kiekvienas pasirodymas dokumentuojamas, tad po renginio sukuriamas kiekvieno šokio vaizdo įrašas.

„Didžiojo metų įvykio“ metu kiekvienas šokėjas turi galimybę išbandyti save šokant scenoje prieš 200 žiūrovų su profesionaliu apšvietimu, scenine apranga bei pamatyti kūrybinę šokio pasirodymų „virtuvę“ ir tapti etiudų vakaro dalimi.

– Pavasarį, balandžio 29 dieną, minėdami Tarptautinę šokio dieną Low Air šokio mokyklos bendruomenė kartu su mokytojais ruošia šokio etiudus Vilniaus miesto lauko erdvėse, taip kurdami kitokią šokio patirtį šokant lauke, įsivietinant skirtingose miesto erdvėse, pasirodymus stebint praeiviams ir miesto svečiams.

– Minėdami šokio sezono pradžią ir pabaigą rengiame šokio kovas ir vakarėlius po atviru dangumi Gedimino prospekte, tad susipažinti ar pasidalinti šokio judesiu su šokio draugais ir mokytojais gali ne tik šokio pamokų, bet ir renginių metu.

– Be visų paminėtų renginių, kasmet rengiame vaikų vasaros dienos stovyklą, tarptautinį žiemos šokio susitikimą Nidoje „Koloniją“, tarptautinį festivalį „PŪGA“ bei kitus Vilniaus miesto šokio teatro „Low Air“ renginius ir festivalius.

KONTAKTAI

– Jei atsakymo į jums kylančius klausimus neradote čia, užduoti juos galite el. paštu ar telefonu, mielai į juos atsakysime.

El. paštu: info@lowair.lt
Telefonu: Šokio mokyklos administratorė Greta Snitkutė: +37065667883 (I-IV 15.00 – 21.00)
Facebook: Low Air Šokio Mokykla
Instagram: lowair_school

Top