Intensyvus šokio kursas su Liza Baliasnaja

Tęsdami Vilniaus miesto šokio teatro Low Air šokio mokyklos siekį pristatyti užsienyje studijuojančius ir kuriančius lietuvių šokėjus ir choreografus mūsų šalyje, kviečiame susipažinti su Belgijoje gyvenančia ir kuriančia Liza Baliasnaja.

Šių dirbtuvių metu tyrinėsime bei mokysimės apie šiuolaikinį šokį iš keletos perspektyvų – judesio analizės, šiuolaikinio šokio įtakos bei metodologijos, kūno globos.

Judesio analizė

Daugiausiai koncentruosimės ties 1960-1970 metais Jungtinėse Valstijose susiformavusia post -modernaus šokio banga. Analizuosime judesį per idėjas kurios paremtos nuosekliu kūno anatomijos pažinimu ir improvizacija.
Dirbtuvių metu nagrinėsime šokio praktikas, užduotis bei strategijas kuriuosešokis sukuria žinias apie kiekvieno susidariusius asmeninius mokymosi bei atlikimo įpročius. Ką šokyje galėtų reikšti savianalizė ir pastabumas? Kaip galėtume galvoti apie tobulėjimą ne tik per kūno galimybių lavinimą, bet taipogi ir mąstymą. 


Šiuolaikinio šokio įtakos bei metodologijos


Kasdien skirsime trumpą seminaro dalį susipažinimui su šiuolaikinio šokio įtakomis. Tai bus daroma per video medžiagos peržiūrą arba teksto skaitymą bei aptarimą.

Kūno globa


Šokis tai netik įgūdžių perpratimas, bet ir gebėjimas naudoti kūną kaip instrumentą kurį būtina tausoti bei saugoti. Šioje seminaro dalyje susipažinsime su ‘hands on’ praktika kurios metu dirbsime poromis, bandysime padėti vienas kitam geriau suprasti griaučių struktūrą. Mokysimės pastebėti esamas įtampas, disbalansus ir išmokti atsipalaiduoti.

Trumpas BIO


Liza gimė ir užaugo Kaune, kur pradėjo savo pažintį su šokiu. Nuo šešių metų Liza mokėsi Kauno choreografijos mokykolje. 2009-2011 laikotarpiu, dirbo kaip šokėja Kauno šokio teatro “Aura” trupėje. 18 metų pradėjo mokytis Artez menų akademijoje Nyderlanduose.Studijų metu, Liza pradėjo dirbti su kolegomis ir vystyti savo individualios meninės kalbos žodyną bendradarbiavimo aplinkoje, tokiu būdų atrasdama aistrą choreografijai. Po vienerių metų studijų Olandijoje, ji buvo pakviesta mokytis P.A.R.T.S Belgijoje, Briuselyje – scenos menų bei choreografijos studijos vadovaujamos choreografės Anne Teresa De Keersmaker. Pastaraisiais metais Liza dalyvavo įvairiuose projektuose, kaip atlikėja / bendramintė / choreografė.
Šiuo metu Liza dalyvauja kūrybiniuose projektuose su Eszter Salamon (Vengrija/Prancūzija) ir Mårten Spångberg (Švedija). Ji kuria choreografinius darbus Lietuvoje bei Belgijoje kurie rodomi tarptautiniu mastu. Po studijų baigimo Liza dėstė seminarus Vilniaus vasaros šokio mokykloje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Čiurlionio menų mokykloje ir t.t

Būtina išankstinė registracija (anketą skelbsime netrukus)

Pamokų laikas


– 06 11 (pirmadienis) – 18:30-21.30
– 06 12 (antradienis) – 18:30-21.30
– 06 13 (trečiadienis) – 18:30-21.30
– 06 14 (ketvirtadienis) – 18.30-21.30

Pamokų kaina


Vienos dienos – 35 eur
Būtina registracija ir mokėjimas pavedimu iki birželio 8 d., pasirinkus vieną ar kelias dienas.

Viso kurso kaina – 110 eur (perkant visą kursą su Low Air šokėjo kortele kaina – 100 eur)
Būtina registracija ir jos patvirtinimui 50% užstatas pavedimu viso kurso kainos iki birželio 8 d.

Įmonės rekvizitai:
VšĮ Urbanistinio Šokio Teatras ,,Low Air”.
Įm. kodas 302888894
A.s. LT92 7044 0600 0793 4788
AB Seb bankas

Registracija

    Top