Šiuolaikinio šokio pamoka su Luku Karveliu

2019 m. kovo 30  d.

Šio seminaro metu Lukas kviečia susitelkti į fizinį ir techninį kūno galimybių pažinimą. Pasiekus pervargimo ribą, seminaro dalyviai bus skatinami atrasti naują jėgų šaltinį. Improvizacija ir kontaktas nebus pamirštas.
Ateik paprakaituot kartu!

Lukas Karvelis (Lietuva) yra dirbęs su žymiais choreografais, tokiais kaip Marina Mascarell, Jiri Kylianas, Antoninas Comestazas, „Alleyne Dance“, Cayetano Soto. Jis mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiulrionio menų mokykloje, o vėliau „Codarts“ menų universitete Nyderlanduose.

2015–2018 m. kaip kūrėjas rezidavo „Performnce Bar“ Roterdame. 2017 m. gavo stipendiją iš choreografo J. Kyliano. Tais pačiais metais dalyvavo AI17 šokio festivalyje Toronte, Kanadoje. Rengė kūrybinį projektą su dizainere Youjia Jin Paryžiaus mados savaitėje 2017-aisiais.

2018 m. gavo 2 vietos prizą ir video prizą Štutgarte vykstančiame „Solo-Tanz“ konkurse. Tais pačiais metais dalyvavo festivalyje „Lucky Trimmer“ Vokietijoje ir šokio platformoje Berne, Šveicarijoje. Praeitą pavasarį su mainų programa aplankė Niujorke esančią Alvino Ailey šokio mokyklą. Jo solo spektaklis „Blank Spots“ buvo pristatytas Vokietijoje, Olandijoje ir Brazilijoje.

REGISTRACIJA

    Jei norite sužinoti daugiau informacijos arba tiesiog kyla klausimų, susisiekite su mumis:
    – el. paštu: info@lowair.lt
    – telefonu: + 370 658 32925, +370 684 30191, + 370 656 67883

    Apie reikalingus daiktus, dokumentus ir kitus svarbius dalykus pranešime asmeniškai visiems užsiregistravusiems.

    Top