Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

COLONY winter dance summit

2023/02/13 - 2023/02/19

8 šokio Kolonija jau čia.
Nida, vasario 13-19 d., 2023
mes grįžtame iš naujo ieškoti, įsivaizduoti, galvoti, susijungti, veikti.
2023 susitinkame veikti kartu. kuriant taikią aplinką, kūnui ir mintims prisipildyti ir veikti.

COLONY žiemos šokio susitikimas nuo šiol tampa ir tarptautinio Europos šokio tinklo STUDIOTRADE dalimi. Šokio Kolonija tampa platforma asmenims ir šokio menui atrasti ir būti atrastam.

Registruokis ir sužinok daugiau paspaudus ČIA

 

T A R P T A U T I Š K U M A S

„Studiotrade“, įkurtas 2010 m., yra Europos choreografų, prodiuserių ir šokio organizacijų iš 7 šalių bendradarbiavimo tinklas. Tinklas įgalina tarptautinį bendradarbiavimą tarp šokio menininkų. Žinių, erdvės dalinimąsi, tyrinėti, kurti ir susipažinti bei prisistatyti naujoms rinkoms ir kontekstams.

Tinklo filosofija grindžiama pasitikėjimu, sąžiningumu, dosnumu ir visapusišku įsipareigojimu. Kviestinių menininkų tinklas kartu su „svečių scena“ yra esminė kultūrinių mainų dalis.

Nuo 2014 m. „Studiotrade“pagrindiniuse Europos renginiuose, tokiuose kaip „Festival de Danse de Cannes Côte d’Azur“, „Euroscene Leipzig“ ir kas dvejus metus vykstančiame festivalyje „Sharing Across Borders“, vykstančiame Kelne, siūlo platformas, kuriose jungiasi choreografiniai pasirodymai ir šokio filmų projekcijos.

A P I E

kasmetinis šokio susitikimas KOLONIJA siekia suteikti platformą šokio profesionalų ir entuziastų kūrybinėms idėjoms ir galimybėms skleistis, kviečiant susiburti gamtos rojuje, Nidoje (Lietuva). Pastarieji du metai pasaulyje buvo pilni iššūkių, tačiau 2023 jau čia, ir mes esame pasiruošę saugiai iš naujo įsivaizduoti, mąstyti, veikti kartu. kuriant taikią aplinką, kūnui ir mintims prisipildyti ir veikti.

2021 ieškojome erdvės naujoms idėjoms ir judėjimo patirtims, kurias įvietinome mintyse, kūnuose, sielose ir savo kambariuose.
2022 sugrįžome gyvam susitikimui, jungčių su savo ir kito kūnu, atnaujinimui. minčių dalinimuisi, kito kūno šalia tyrinėjimui.
2023 susitinkame veikti kartu. kuriant taikią aplinką, kūnui ir mintims prisipildyti ir veikti.

mes pasiruošę. o Tu?

šokio kolonija – tai anksčiau neatrastų judėjimo teritorijų ir kūno peizažų paieška bei tyrinėjimas, galimybė užmegzti naujas draugystes, susitikti su kitais šokio ir judėjimo profesionalais, būti įkvėptiems kūrybingų mąstytojų ir šokio kūrėjų patarimais, iš esmės praturtinti ir atrasti save šokyje savaitę pasineriant į miško ir jūros apgaubiamą kelionę. Kiekvienais metais siekiame įkvepiančių būdų peržengti savo fizines, protines, kalbines, kultūrines, menines ribas, taip pat pastumti ir perkelti tas ribas toliau taip sukuriant visus mus labiau apjungiančią ir įkvepiančią erdvę, nepriklausančią nuo tautybių, rasės, lyties, amžiaus ar bet kokių kultūrinių skirtumų.

šių metų Kolonijos dalyvių kūnais ir mintimis rūpinsis profesionali, tarptautinė judesio ieškotojų ir tyrinėtojų komanda iš Lenkijos, Ukrainos, Vokietijos, Ispanijos ir Lietuvos.

K O L O N I J A ŽIEMOS ŠOKIO SUSITIKIMAS YRA:

• Galimybė prisijungti prie K O L O N I J O S visai SAVAITEI (pirmadienis-sekmadienis) arba prisijungti SAVAITGALIUI (ketvirtadienis-sekmadienis);
• Šokio dirbtuvės, kurias veda tarptautiniai šokio ir judesio profesionalai;
• Kūrybinis savivadybos užsiėmimas;
• Gaga ir judėjimo tyrinėjimų sesijos;
• Šiuolaikinio šokio sesijos;
• Hip-hop šokio sesijos;
• House šokio sesijos;
• Choreografijos ir judesio tyrinėjimo sesijos;
• Choreografiniai metodai, įgalinantys ir išlaisvinantys šokėjus išeiti iš savo judėjimo komforto zonos ribų;
• “Condensing Movements” metodas;
• Savaitė, besisukanti aplink šokį, kruopščiai lydimas šokio tyrinėjimas ieškant kūno ir proto susijungimo. Galėsite susikoncentruoti ties savo kūno, proto ir profesinio tobulėjimo darbu, kurį sutinkame vadinti šokiu. Ištirti savo kūrybines galimybes ir rasti naujų bendraminčių tarp bendraminčių, dalyvaujančių K O L O N I J O J E;
• „Peer to Peer“ minčių mainų sesija;
• Nuoširdūs šokio profesionalų patarimai jūsų karjerai: choreografai, šokėjai, šokio kuratoriai ir prodiuseriai;
• Specialiai profesionalaus virėjo suplanuota ir kuruojama dieta;
• Biblioteka, pilna įkvepiančių skaitymų apie meną ir kūrybą.

ABOUT

Informacija

Pradžia:
2023/02/13
Pabaiga:
2023/02/19
Puslapis:
https://dancecolony.lt/about/

Vieta

Nidos Meno Kolonija
E. A. Jonušo g. 3, Neringa
Nida,LT-93127Lietuva
+ Google žemėlapis
View Vieta Website
Top