Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Double UK premiere | Game Over & me two / We, the Clique

2022/11/29 • 19:45 - 2022/11/30 • 20:45

Energija, nuoširdumas, virtuoziškumas – Vilniaus miesto 700 metų jubiliejaus proga LOW AIR Vilniaus miesto šokio teatras Londone, Sadler’s Wells teatre pristato du apdovanojimus pelniusius dviejų ryškiausių Lietuvos choreografų Airidos Gudaitės ir Lauryno Žakevičiaus šokio darbus.

Gausi Low Air kūrėjų ir atlikėjų komanda lapkričio 29-30 dienomis su džiaugsmu ir nekantrumu laukia susitikimo su tautiečiais, gyvenančiais Londone!

— lapkričio 29 d.

Pirmoji premjera – vizualus šokio spektaklis „Žaidimas baigtas“, apkeliavęs pasaulį ir pristatytas svarbiausiose šokio pasaulio erdvėse ir renginiuose Izraelyje (Suzanne Dellal), Italijoje (Auditoprium Parco Della Musica), Vokietijoje (Tanzmesse NRW), Prancūzijoje (Kanų šokio festivalyje), Pietų Korėjoje (SIDance), Bulgarijoje (One Dance Week) ir kitur.

LOW AIR pristato ryškų šokio spektaklį, jungiantį vizualųjį ir urbanistinio šokio meną, įkvėptą Julio Cortázar. Apdovanojimais įvertintame spektaklyje pasitelkiami kasdieniai judesiai, gatvės šokių žodynas ir kinematografinis požiūris siekiant ištirti žaidimo perspektyvą ir pakviesti žiūrovus pamatyti realybės ir svajonių susidūrimą. „Žaidimas baigtas“ – šokio ir gyvos muzikos pasirodymas, lydimas virtuoziško būgnininko ir elektroninės muzikos prodiuserio Ado Gecevičiaus.

— lapkričio 30 d.

Antroji premjera „me two / Savoj krūvoj“ – šokio spektaklis paaugliams ir ne tik, pelnęs kritikų ir publikos pripažinimą drąsiomis, nuoširdžiomis, paliečiančiomis istorijomis, išskirtine muzika ir scenografija. Spektaklis, atliekamas jaunųjų šokėjų, nuo premjeros 2021 m. rugpjūtį jau parodytas 29 kartus ir pristatytas Prancūzijoje (Kanų šokių festivalyje „Festival de Danse de Cannes“), ir Vokietijoje (festivalyje jaunajai publikai „Westwind“).

Spektaklio dramaturgija paremta grupės jaunų šokėjų asmenine patirtimi, susijusia su galios santykiais, LGBTQ+ tapatybės formavimusi, seksualiniu priekabiavimu ir galios piktnaudžiavimu jaunuolių atžvilgiu. Tai skatina priklausyti „savai krūvai“ ir dalintis. Žiūrovai kviečiami pažvelgti į paauglystę iš žiūrovo, tėvų, mokytojo, sprendimų priėmėjo žiūros taško ir apmąstyti galios ribas tarpasmeniniuose ir kartų santykiuose.

„me two / Savoj krūvoj“ pelnė Auksinį scenos kryžių už geriausią metų spektaklį paaugliams (2021) ir žiūrovų prizą tarptautiniame Vilniaus teatro festivalyje „Sirenos“ (2022). Spektaklis taip pat buvo nominuotas Auksiniam scenos kryžiui geriausios 2021 metų muzikos spektakliui kategorijoje.

Informacija

Pradžia:
2022/11/29 • 19:45
Pabaiga:
2022/11/30 • 20:45
Renginys kategorijos:
,
Puslapis:
https://www.sadlerswells.com/whats-on/low-air-vilnius-city-dance-theatre-double-uk-premiere/

Vieta

Sadler’s Wells, London
Jungtinė Karalystė
Top