Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

ME TWO / SAVOJ KRŪVOJ // Visagino erdvių festivalis 2022

2022/08/02 • 20:00 - 22:00

visaginas kruva

𝟎𝟖 𝟎𝟐 𝟐𝟎:𝟎𝟎 | VKC „Banga“, Parko g. 16
Low Air Urbanistinio šokio teatras (Vilnius)
ME TWO / SAVOJ KRŪVOJ (60‘)
Šokio performansas
Nemokamas

Vilniaus miesto šokio teatro Low Air spektaklis „Me two / Savoj Krūvoj“ gimė iš Low Air mokyklos mokinių ir trupės choreografų noro sukurti spektaklį ir kalbėti apie jų (paauglių) pasaulį – ne suaugusiojo, o paauglių kalba. Kūrybiniame procese tarp paauglių ir šokio teatro profesionalų išryškėjo intymios ir dažnu atveju „nepatogios” istorijos, skirtingi požiūriai į jas, keliantys klausimus, o kur yra ribos tarp dviejų kartų pasaulių, kodėl jautrūs pasakojimai dažnai lieka nutylėti ar neišgirsti. Ir kodėl, dažnu atveju pradėjus pasakoti istoriją ir išgirdus tylų „man irgi taip buvo“, mes retai norime vienas kitą palaikyti.
Projektas, prasidėjęs nuo jaunų šokančių paauglių noro sukurti kūrinį, choreografės Airidos Gudaitės ir kūrybinės komandos dėka virsta į apčiuopiamą kūną, o gal jausmą. Noras papasakoti retai ištransliuojamą savo pasaulį virsta kvietimu pabūti paauglio galvoje, o gal jo kambaryje. Tarytum jį išgirsti ar pasikalbėti.
Ši erdvė atvira visiems tyrinėti, kalbėti ir kalbėtis. Tiek prieš spektaklį, tiek spektaklio metu. Tiek su kitu, tiek su savimi. Ir nebijoti, o kartais išdrįsti ištarti „aš irgi“.
Spektaklis „Me two / Savoj Krūvoj“ yra Visagino erdvių festivalio, remiamo Lietuvos kultūros tarybos, programos dalis.

Informacija

Data:
2022/08/02
Laikas:
20:00 - 22:00
Renginys kategorijos:
,
Top