Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Šokio festivalis PŪGA

2022/12/28 - 2022/12/30

Šokio festivalis PŪGA | 2022 12 28-30
Artėjant šventėms dažnas laukiame sniego, nušviečiančio tamsųjį metų laikotarpį. Ir net lengva pūga, jei esame saugiai namuose su artimais – nebaisi, o jauki. O kas, jei oro sąlygos nedžiugina, o norisi lyst iš namų?
Pasinerkite į „Pūgą” gruodžio 28-30 dienomis pamiltose kultūros vietose Vilniaus širdyje:
🌬 gruodžio 28 d., 18:00-19:30, Low Air šokio mokykloje
LOW AIR KALĖDOS. ŠOKIS + BENDRUOMENĖ
Festivalis šiemet prasidės šokio improvizacijos sesija, suburiančia visus judėti šokio ritmu. Šokėjų bendruomenėje dažnai vartojamas terminas „improvizacija“ taps pagrindiniu vakaro akcentu – sesijoje judesys bus kuriamas „čia ir dabar”, klausant DJ, stebint aplinką, vieni kitus.
Nemokama. Reikalinga registracija: https://lowair.lt/sokio-festivalis-puga/
🌬 gruodžio 28 d., 21:00-22:00, Lukiškių kalėjime 2.0
PREMJERA: GATVĖS ŠOKIO SPEKTAKLIS „VYRSMAS”
„Jautri atvira širdis gali atrodyti silpnybė „normaliems“, save supaprastinusiems, savo autentiškumą į priimtinumą iškeitusiems, Lietuvoje – ypač vyrams. Galvoje nuolat sukasi mintys – kas, visgi, yra normalu? Jei aš esu tik tušti kevalai, pilni nieko? Ko verta egzistencija, jei joje manęs nėra?“ – klausia spektaklio kūrėjas Marius Eidrigevičius.
Daugiau apie spektaklį: https://lowair.lt/teatras/vyrsmas/
🌬 gruodžio 29 d., 18:00-19:15, Menų spaustuvėje (Kišeninėje salėje)
2IN1: NETRADICINĖ ŠOKIO PAMOKA VAKARĖLIO STILIUJE
Išmokti kiečiausius šokio judesius tiesiog vakarėlio metu? Misija įmanoma. O kai muziką diktuoja gyvai grojantis ir į publiką reaguojantis DJ – neįtikėtinai smagu! Low Air kviečia į netradicinę šokio pamoką, kurioje jausiesi atsipalaidavęs lyg gerame vakarėlyje ir tuo pačiu galėsi išmokti įvairių hip-hop ir house social judesių iš šokio profesionalų.
Nemokama. Reikalinga registracija: https://lowair.lt/sokio-festivalis-puga/
🌬 gruodžio 29 d., 19:30-20:40, Menų spaustuvėje (Juodojoje salėje)
ŠOKIO SPEKTAKLIS (NE)PAAUGLIAMS „ME TWO / SAVOJ KRŪVOJ“
Šokio spektaklis, pelnęs kritikų ir publikos pripažinimą drąsiomis, nuoširdžiomis, paliečiančiomis istorijomis, išskirtine muzika ir scenografija.
Spektaklio „me two / Savoj krūvoj” dramaturgija paremta grupės jaunų šokėjų asmeninėmis patirtimis, susijusiomis su galios santykiais, LGBTQ+ tapatybės formavimusi, seksualiniu priekabiavimu ir galios piktnaudžiavimu jaunuolių atžvilgiu. Tai skatina priklausyti „savai krūvai“ ir dalintis. Žiūrovai kviečiami pažvelgti į paauglystę iš stebėtojo, tėvų, mokytojo, sprendimų priėmėjo žiūros taško ir apmąstyti galios ribas tarpasmeniniuose ir kartų santykiuose.
🌬 gruodžio 30 d., 19:00-20:00, Menų spaustuvėje (Juodojoje salėje)
JAUNIEJI KŪRĖJAI: SPEKTAKLIO „TIESA-DRĄSA” ESKIZAS + PREMJERA: ŠOKIO FILMAS „TELL ME – Де Ти?”
Paskutinį festivalio vakarą pradės žaismingas trio – šokėjai Marius Eidrigevičius, Ema Senkuvienė ir Greta Snitkutė pristatys spektaklio „Tiesa-drąsa” eskizą. Spektaklis siekia atkreipti dėmesį į senosios kartos kolektyvinę pasąmonę, požiūrį į (ne)norą keisti(s) ir pokyčių svarbą visuomenėje. „Spektaklyje žaisime gerai žinomą žaidimą „Tiesa-drąsa“ bei kviesime žaisti žiūrovus. Tik kas yra drąsa? Ar drąsai reikalinga tiesa? O tiesai?“ – klausia spektaklio kūrėjai.
Vėliau šokis tęsis ekrane, kuriame bus parodytas ukrainiečių trumpametražis šokio filmas „Tell Me – Де Ти?”, pasakojantis apie filmo kūrėjų karo patirtį Ukrainoje. Keturi šokėjai filme gilinasi į sunkias emocijas ir ribines būsenas, kurias palieka karas, išreikšdami jas šokiu, poezija ir vaizdiniu pasakojimu.
Nemokama. Reikalinga registracija: https://lowair.lt/sokio-festivalis-puga/
🌬 gruodžio 30 d., 21:00-23:00, klube Opera social house
PROVE YOUR FLOW | ALL-STYLES ŠOKIŲ KOVOS + VAKARĖLIS
Festivalį uždarys all-styles šokių kovos, kuriose šokėjai, pasitelkę skirtingus šokio stilius, užpildys erdvę autentišku judesio fLow. Improvizuodami atskleis skirtingų gatvės šokio stilių technikas, šokiu pristatys ir savo identitetą.
Į šokio šventę pasikviesdami ir žiūrovus, vakarą pratęsime vakarėlyje, kuris tęsis tiek ilgai, kiek norėsis.
Daugiau informacijos: netrukus
***
Festivalio organizatorius: Low Air Vilniaus miesto šokio teatras
Informaciniai partneriai: LRT, Media Traffic, 370, diena.lt
Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė, Vilnius 700

Informacija

Pradžia:
2022/12/28
Pabaiga:
2022/12/30
Top