Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Vilniaus sapnas” Palangoje | 700-ojo gimtadienio laukiančio Vilniaus dovana Lietuvai

2022/06/03 • 8:00 - 23:30

vilniaus-sapnas

Visai netrukus, jau 2023 m. sausio 25 dieną, Lietuvos sostinė švęs nepaprastą įvykį – 700-ąjį savo gimtadienį. Šia proga Vilnius turi dovaną Palangos miestui – unikalų šiuolaikinių technologijų misteriją „Vilniaus sapnas“.

Lygiai vidurnaktį pasigirsta miesto varpų dūžiai ir užkaukia geležinis vilkas. Kas tai? Taip prasideda Gedimino sapnas, iš kurio gimė Vilnius. O šiandien šis pranašiškas sapnas tampa dovana Palangos miestui!

Nemokamame renginyje savo mieste pamatykite visą Vilniaus istoriją – nuo Geležinio vilko kauksmo, svarbiausių mieste vykusių įvykių, paveikusių visos Lietuvos istoriją iki meilės istorijų, kultūros šviesulių ir šiuolaikinio veido. Šis miesto istorijos pasakojimas pavirsta išskirtiniu šviesų ir muzikos reginiu. Įspūdingą „Vilniaus sapną“ sukūrė daugybė profesionalų. Istorinį pasakojimą mezgė profesorius A. Bumblauskas, muzikinę atmosferą dovanoja Vilniaus Šv. Kristoforo orkestras, diriguojamas Modesto Barkausko, muziką specialiai šiam renginiui sukūrė kompozitorius Mantautas Krukauskas. Istorijai gaivaus gūsio suteiks „Low Air“ šokėjai, kuriems choreografiją kūrė Laurynas Žakevičius, Airida Gudaitė ir Paulius Tamolė.

Tai ne paprastas pasakojimas, o įspūdingas šou, kupinas šviesų, teatro ir šokio elementų, todėl kviečiame išvysti „Vilniaus sapno“ misteriją savo mieste ir atvykti pasveikinti Vilniaus su artėjančiu 700-uoju jubiliejumi!

Daugiau informacijos: https://bit.ly/Vilniaus_sapnas

Informacija

Data:
2022/06/03
Laikas:
8:00 - 23:30
Renginys kategorijos:
,

Organizatorius

Low Air Vilniaus miesto šokio teatras
Telefonas:
+37068430191
El. paštas:
info@lowair.lt
Top