Sąlygos ir taisyklės

TAISYKLĖS

Dalyvaudami Low Air organizuojamose pamokose ir renginiuose esate susipažinę ir sutinkate su mūsų taisyklėmis:

 1. Visi dalyviai dalyvauja pamokose ir renginiuose savo pačių rizika, suprasdami, kad gali susidurti su didesniu nei įprasta fiziniu krūviu, ir patys atsakydami už savo sveikatą.
 2. Organizatoriai neatsako už dalyvių sužalojimus ar žalą sveikatai, kurie gali įvykti dalyvavimo metu. Būkite atsargūs visuomet ir saugokite kitus.
 3. Organizatoriai neatsako už dalyvių asmeninių daiktų saugumą pamokų ir renginių metu.
 4. Dalyviai registruodamiesi pateikia teisingą asmeninę informaciją ir į pamokas patenka tik sulaukę patvirtinimo el. paštu.
 5. Dalyviai registruodamiesi sutinka, kad jų pateikta informacija gali būti naudojama užsakytų paslaugų atlikimui įgyvendinti, o jų el.paštas ir telefonas gali būti naudojami informacijos, susijusios su užsakytomis paslaugomis, perdavimui.
 6. Už pamokas mokama prieš pirmąjį užsiėmimą. Atsiskaityti galite banko pavedimu arba susimokėti grynaisiais ar banko kortele Low Air šokių mokykloje.
 7. Prieš ateidami į pamokas dalyviai turi būti susipažinę su mūsų D.U.K.
 8. Dalyviai pasirūpina savo padoria higiena ir turi priimti kritiką, jei fizinis kontaktas su jais pasidarytų nemalonus aplinkiniams.
 9. Į pamokas ir renginius dalyviai ateina nusiteikę gerbti kitus dalyvius, mokytojus ir organizatorius, išvengti konfliktų ir kurti saugią draugišką erdvę visiems. Piktybiški dalyviai gali būti įspėti ir išprašyti iš renginio neatlygintinai, taip pat nebeįleidžiami į ateityje organizuojamus renginius. Organizatoriai turi teisę neįleisti į renginį nepageidaujamų asmenų.
 10. Renginiai ir pamokos gali būti fotografuojami bei filmuojami. Dalyviai gali pakliūti į nuotraukas bei video ir sutinka, kad organizatoriai gali naudoti šią medžiagą Low Air veiklos tikslais. Jei dalyviai nesutinka, turi apie tai pranešti organizatoriams info@lowair.lt

LOW AIR SHOP

APMOKĖJIMAS

Kai perkate mūsų el. parduotuvėje, užsakius prekes ir suvedus kontaktinius duomenis norėdami užbaigti užsakymą turėsite atlikti mokėjimą, kuris saugiai ir patikimai vykdomas inovatyvių Stripe mokėjimų technologijos pagalba mūsų svetainės viduje suvedus banko kortelės duomenis.

Jei už prekes norite atsiskaityti pagal iš anksto išrašytą sąskaitą faktūrą ir pervesti užsakymo sumą į mūsų įmonės sąskaitą, užsakymo užklausą ir rekvizitus siųskite info@lowair.lt

Low Air mokykloje (Gedimino pr. 2A (III aukštas), Vilnius) sumokėti galite grynais arba kortele vietoje.

PRISTATYMAS

Užsakymus priimame ir pristatome tik Lietuvoje. Prekes Jūsų nurodytu adresu arba į pasirinktą siuntų terminalą ne ilgiau kaip per 5 darbo dienas nuo apmokėjimo pristatys siuntų tarnyba arba įmonės atstovas.

Paštomatu užsisakyti galima tik tas prekes, kurios atitinka dydžio (39 x 38 x 64 cm) bei svorio (iki 30 kg) apribojimus.

Siuntos pristatymo kaina paštomatu – 3 €, nurodytu adresu – 5 €.

GRĄŽINIMAS

Visas įsigytas prekes galima grąžinti per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos, jei:

 • Prekė yra tvarkingoje, originalioje pakuotėje;
 • Prekės įpakavimo išvaizda iš esmės nepasikeitė;
 • Prekė nebuvo naudojama ar sugadinta;
 • Prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija;
 • Turite prekės įsigijimo dokumentą.

Jei prekės yra netinkamos kokybės dėl pardavėjo ar gamintojo kaltės, prekes pakeisime arba grąžinsime už jas sumokėtus pinigus.

PRIVATUMO POLITIKA

Mūsų privatumo praktikas ir sąlygas Jums naudojantis šia interneto svetaine, kaip kaupiami ir naudojami Jūsų asmens duomenys skaitykite čia – https://lowair.lt/privatumas/

Top