Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Tarptautinis gatvės menų festivalis SPOT | Spektaklis VIENUDU

2023/07/01 - 2023/07/02

Tarptautinis gatvės menų festivalis SPOT | 2023 07 01, 20 val. | 2023 07 02, 17 ir 19 val.
Šokio spektaklis „Vienudu” 

Šokis yra pirmiausiai apie žmogaus santykį su savimi per santykį su kitu ir aplinka. Šis santykis yra mūsų veidrodis, tačiau veidrodis dažnai tampa gerokai iškreiptas, dėl mūsų tapatybės pinklių. Tad pirmiausiai reiktų jį tiesinti: žiūrėjimas vienas kitam į akis, rankos laikymas mus tarsi apnuogina vienas priešais kitą, o tai suteikia šiokią tokią galimybę pažvelgti į save/kitą kaip iš tiesų yra – o ne, kaip norėtume/nenorėtume, kad būtų.

Toks santykis daug atskleidžia apie mus pačius, jei esame pakankamai jautrūs tai pamatyti. Kaip mes reaguojame kai mus myli, kaip mes atsakome kai mus išmėgina, ką mes darome kai mus erzina, kaip mes elgiamės ir ar apskritai galvojam, kai tiesiog žaidžiam. Šokio duetas labai gražiai primena vidinio veidrodžio efektą per santykį su kitu/aplinka/savimi. Tiesiame veidrodyje gali pamatyti, kad visos mintys, emocijos ir veiksmai yra mūsų pačių tapatybės pasekmė su kuriomis ir sukamės ratu.

Tyrinėdami breiko šokio judesius ir judėjimo tėkmę bei gretindami juos su lietuvių liaudies šokio folkloru, kūrėjai kelia filosofinius klausimus vyro identiteto naratyvuose. Duete lyg dialoge su kitu, bet iš esmės su savimi pačiu mėginamas tyrinėti žvilgsnis į save, šiandieniniame normų, išankstinių nuomonių ir stereotipų šurmulyje. Apie mūsų vidinius procesus ir sukimąsi ratu.

IDĖJOS AUTORIAI, KŪRĖJAI Airida Gudaitė, Laurynas Žakevičius, Rokas Šaltenis | ŠOKĖJAI Laurynas Žakevičius, Rokas Šaltenis | MUZIKOS AUTORĖS Agnė Matulevičiūtė, Marta Finkelstein

Produkcija: Vilniaus miesto šokio teatras Low Air
Trukmė: 20 min.

Renginys vyks sraigtasparnių nusileidimo aikštelėje prie Baltojo tilto

***

Festivalio organizatorius: Menų spaustuvė
Daugiau informacijos: https://www.menuspaustuve.lt/

Informacija

Pradžia:
2023/07/01
Pabaiga:
2023/07/02
Puslapis:
https://www.menuspaustuve.lt/

Organizatorius

Menų spaustuvė
View Organizatorius Website

Vieta

Sraigtasparnių nusileidimo aikštelė, prie Baltojo tilto
Upės g.
Vilnius,09308Lietuva
+ Google žemėlapis
Top