Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Vizualus šokio spektaklis „ŽAIDIMAS BAIGTAS“ / LOW AIR

2022/11/05 • 19:00 - 20:00

„Tai buvo nuostabu – tiek aistros, jautrumo, kūno virtuoziškumo, humoro ir ironijos. Tai tarsi mano sapnai apie Rene Magritte paveikslus, kompiuterinius žaidimus ir reivo vakarėlius viename. Kaip ir žadėta Julio Cortázaras, taip pat, buvo čia.” (Olia Zhuk, Dovzhenko Centro (Ukraina) kūrybos direktorė, 2017)

*Apdovanotas Auksiniu Scenos Kryžiumi (Geriausias metų šokio darbas, 2016)
*Apdovanotas Lietuvos šiuolaikinio šokio asociacijos (Įsimintiniausias metų choreografinis darbas, 2016)
*Nominuotas Auksiniam Scenos Kryžiui (Geriausias metų šokėjas, 2016)

Spektaklio kelionių žemėlapis: Lietuva, Ukraina, Italija, Izraelis, Kinija, Vokietija, Bulgarija, Austrija, Sakartvelas, Pranzūcija, Pietų Korėja.

„Juokas juokais, bet mes – nemirtingi.” Julio Cortazar

Lankant vieno žymiausių XX a. argentiniečių rašytojo Julio Cortazaro kapą, laikomasi tradicijos palikti taurę vyno ir lapą popieriaus, kuriame nupieštas „klasių” žaidimas. Low Air komanda, įkvėpta šios tradicijos bei autoriaus žaidimo su vaizduote taisyklių, pristato novatorišką spektaklį, apjungiantį šokio ir vizualaus meno sritis.

Menininkai siūlo pasinerti į sapną, pažaisti su savo vaizduote ir nors kartą nebijoti pasilikti sapnuose. Performansas formuojamas kaip žaidimas su žiūrovu, įtraukiant jį į netikėtus sapno bei realybės susidūrimus. Viso spektaklio situacijos pasibaigia ties pabudimo momentu.

Publika nukeliama į konkrečias situacijas, kuriuose dominuojanti tema yra santykiai – tiek su kitais žmonėmis, tiek ir su pačiu savimi. Prasimanymai, subtilūs išgyvenimai persipina su sapno realybę ir tampa neatsiejamu vaizdo ir judesio elementu.

Vizualus šokio spektaklis „Žaidimas baigtas” imasi sapnų ir analizuoja, kaip juos galima būtų paaiškinti realiame gyvenime. Spektaklyje daug simbolių ir kodų, kuriuos, kartu su kūrybine komanda, bandys iššifruoti žiūrovai.

IDĖJA Lauryna Liepaitė, Airida Gudaitė, Laurynas Žakevičius CHOREOGRAFIJA, ATLIKIMAS Airida Gudaitė, Laurynas Žakevičius KOMPOZITORIUS, GYVOS MUZIKOS ATLIKIMAS Adas Gecevičius SCENOGRAFIJA, KOSTIUMŲ DAILĖ Lauryna Liepaitė ŠVIESŲ DAILININKAS Povilas Laurinaitis

Produkcija: Vilniaus miesto šokio teatras Low Air
Premjera: 2016
Trukmė: 50 min
N14

Informacija

Data:
2022/11/05
Laikas:
19:00 - 20:00

Vieta

Menų spaustuvė
Šiltadaržio g. 6
Vilnius,LT-01124Lietuva
Telefonas:
+ 370 5 204 0832
Top